Zabawki

Zabawki dla najmłodszych rozwijają swoje zmysły. Pluszowe zabawki rozwijają zmysły najmniejszych dzieci. Wiszące karuzele odtwarzają ogólną atmosferę dziecięcego pokoju, a ich melodie pomagają dobrze spać.

Zabawki Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Piękna karuzela z kolekcji Lenny idealna do uspokajania dziecka. Może być używana do zabawy i stymulowania dziecięcych fantazji. Karuzela kręci się wolno i ułatwia zasypianie. Można ją łatwo przymocować do  łóżeczka dziecięcego za pomocą dołączonego uchwytu.Zawiera zabawkę  króliczka Lenny. Całość utrzymana  w jansnej, beżowej kolorystyce. 

  • Przytulanka "kocyk"- króliczek Lenny, rozmiar 22x22cm, wykonana z bardzo miękkiego pluszu. 

  • Grający króliczek Lenny o wymiarach 32x15x11cm wykonany z bardzo miękkiego pluszu. Idealny do uspokajania,zabawy i stymulowania dziecięcych fantazji. Po prostu pociągnij za  ogonek i odkryj oryginalną i kojącą muzykę ułatwiającą zasypianie!

  • Noworodki rozpoznają mamę przede wszystkim poprzez jej zapach, który działa na nie uspokajająco i  tworzy niepowtarzalną więź między nimi. Miękki króliczek z kolekcji  Lenny z serduszkiem  to jedyna i wyjątkowa przytulanka, która pozwala umieścić zapach mamy, a potem  pozostać razem z dzieckiem. Wystarczy przymocować serduszko za pomocą rzepa do ramiączka...

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów